Słońce ingres Byk – 20/04 – 21/05

Tuż po drugim Kwietniowym Nowiu Słońce weszło do Byka, startując z nowym sezonem.

Byk to sybaryta Zodiaku. Leniuszek, który wie jak cieszyć się życiem. Rozkoszować się smakami, rozkochiwać się w zapachach i rozpływać pod miękkością dotyku.

Ale Byk leniuchuje i rozkoszuje się życiem dopiero jak wykona swoją pracę, zarobi dobre pieniądze i będzie otoczony wszystkim tym co piękne, stabilne, wytrwałe i o wysokim standardzie.

Byk na skróty
Władztwo: Wenus
Żywioł: Ziemia
Jakość: Stała

Blaski: wytrwały, stały, stabilny, można na nim polegać, jak nikt potrafi cieszyć się życiem, kochający, namiętny, zmysłowy, przedsiębiorczy

Cienie: uparty, leniwy, niereformowalny, zacietrzewiony, nie lubi zmian, materialista

Byk to materia, wszystko co Ziemskie. Sezon Byka przypada na Maj, gdy natura budzi się pięknie do życia, wszystko jest bujne, w rozkwicie. Taki właśnie jest Byk. Powolnie kroczy po zielonej łące, ogląda kwiaty, delektuje się Słońcem. Niespiesznie, on ma czas.
Byk kocha naturę. Osoby z mocnym Bykiem w horoskopie często mają swój ogródek, lub milion kwiatów w domu. Lubią spacery po lesie i grzebanie rękami w Ziemi.

Byk to materia czyli zarabianie. Przedsiębiorczy i zaradny, zawsze znajdzie sposób by zarobić, a później jak najlepiej wydać zarobione pieniądze na życia rozkosze.
Potrafi być niezwykle hojny, albo nie zwykle skąpy.
Energia Stała sprawia, że mocno przywiązuje się do rezultatów swoich działań i trudno jest mu odpuścić, nawet coś, co mu nie służy. Tyle się napracował, by teraz wprowadzać zmiany? No nie!
Ważne jest dla niego bezpieczeństwo własne oraz bliskich.

Byk to także wartości. Byk mówi Ja mam, moje. Nie tylko materię, ale też własny kodeks. On nie lubi gdy mu się coś narzuca, działa po swojemu, według właśnie swoich wartości. Trzyma się ich sztywniutko. Odpuścić może tylko gdy widzi jakąś okazje by zarobić .

Byk to rozkosz. Bardzo intensywnie odbiera wszelkie bodźce zmysłowe, dlatego ważne są dla niego otoczenie, czy jest przyjemne, komfortowe i miłe. Namiętny kochanek, okazuje miłość poprzez dotyk, ale uwaga: nie lubi być dotykany bez pozwolenia.

Byk: finanse, materia, natura, zmysły, rozkosz życia, namiętności, aha i finanse
Co robić, jak żyć?
przejrzeć finanse i zastanowić się gdzie jeszcze mogę lekko zarobić wykorzystując swoje talenty (bo Byk i jego 2 dom pokazuje nam nasze talenty właśnie)
lenić się, Byczyć, rozkoszować, jeść lody, leżeć na łące, kąpać się w pachnącej pianie, kochać się namiętnie w popołudniowym Słońcu
dobry czas na pracę z ciałem (broń boże diety) jak joga, taniec, czułość, mindfilness

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top