Przegląd Nieba – Maj 2023

Wenus w Raku – 7/05 – 5/06

Wenus w Raku to opiekunka życia domowego. Ugotuje, ukocha, utuli. Przy niej możesz czuć się bezpiecznie. Wrażliwa i delikatna ale lubi wiedzieć co jej ukochany właśnie robi. Miłosna kontrola. Gdy Wenus siedzi w Raku warto zwrócić się ku emocjom i popracować nad kochaniem siebie. To my jesteśmy dla siebie najbliższą rodziną, przyjacielem i miłością. Warto popracować nad tym i dać sobie tyle miłości ile wlezie.

Słońce koniunkcja Uran – 9/05

Czyli niech gra muzyka i gaz do dechy. Niech się kręci i zmienia, to co ma ulec zmianie. Na światło dzienne wychodzą nieznane dotychczas fakty, a nas nosi. Może być nerwowo, wybuchowo i buntowniczo. W końcu Ego spotyka się z Rewolucją, a to może oznaczać tylko jedno: grandę. Daj sobie dziś tyle wolności ile potrzebujesz, zrób coś dziwnego, ubierz się inaczej niż zwykle, tańcz na środku miasta, umyj zęby lewą ręką albo idź tam, gdzie Cię jeszcze nie było.

Merkury sekstyl Saturn – 12/05

To idealny czas na snucie konkretnych marzeń – takich, które np można spieniężyć. To także dobry dzień na to by planować ale w zgodzie ze swym wnętrzem. Autorytet czyli Saturn, siedząc w Rybach, przypomina nam, że nawet nasza duchowa strona, potrzebuje jakiejś struktury. Czy mogę zatem zaplanować jakieś duchowe praktyki wzmacniające moje wartości i to jak zarabiam (Merkury w Byku)? Pojawia się wyczulenie na detale i szczegóły, możliwe, że te nieistotne – bo Ryby lubią mącić.

Jowisz ingres Byk – 16/05

Jowisz w Byku czyli mamony bez liku? No nie całkiem. Jowisz to szczęście i powiększenie. W horoskopie pokazuje nam gdzie chcemy się wewnętrznie rozwijać, gdzie następuje ekspansja. Jowisz będąc w Byku będzie pomagał w już istniejących planach i dzianiach – szczególnie tych skupionych wokół własnych wartości, zarabiania ale także rozwijania własnych talentów. To również czas by pracować ze swoim ciałem. I oczywiście by cieszyć się życiem – po Jowiszowemu, czyli na pełnej!

Słońce sekstyl Neptun – 18/05

Dzień idealisty! Daj się ponieść fali miłości i oderwij się nieco od codzienności. Wizualizuj swoje pragnienia, wytańcz marzenia, narysuj cele, wyśpiewaj tęsknoty. Może być lekko jak na chmurce, albo totalnie jak za mgłą. Wytężanie umysłu – nie wskazana. Figlowanie z Wszechświatem – jak najbardziej.

Mars ingres Lew – 20/05

Raaaar! Przed nami czas pokazywania na siebie palcem, działania dla siebie i tak by nas zauważono! JA!JA!JA! Kreatywny szał, miłosne ciepełko, podboje i ryzyko. Zabawa, romans i dziecięca radość. Twórcze wyrażanie siebie ma być zabawą i dawać poczucie wolności. Inspiruj innych i daj się zainspirować.

Słońce sekstyl Mars – 22/05

Rozpierająca energia, niekoniecznie do konstruktywnego działania. Bardziej do działań towarzyskich i nakierowanych na to by się pięknie zaprezentować, najlepiej w jakiś twórczo – intelektualny sposób. Wyjdź dziś do ludzi, daj się poznać. Pogadaj, zagadaj, rozkręć jakąś grandę. Byle nie wiało nudą. Może być dziś nerwowo i trudno o uwagę oraz skupienie. Jednym słowem: nosi.

Słońce kwadrat Saturn – 28/05

Energia dnia raczej zachęca do pozostania w domu i skupienia się na swoich sprawach. Ogarnij rachunki, papiery i inne obowiązki. A potem spędź trochę czasu ze sobą. Wrzuć na looz, nie spinaj się, wszystko będzie ok. Ten dzień jest mocno o nas i o naszych sprawach, uwaga na bycie szorstkim i obcesowym w stosunku do innych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top