Astro wyzwanie z Moon Mandalą

Moon Mandala: uzupełniaj codziennie jedno puste pole, narysuj grafikę Księżyca w swojej aktualnej fazie i opisz/narysuj/pokoloruj jak się dziś czujesz

Zapraszam Cię do Astro wyzwania z Moon Mandalą.

Zaczynamy w czasie Nowiu w Baranie i jedziemy tak długo aż wystarczy nam sił, a tak naprawdę to tak długo jak mamy ochotę. Moon Mandala służy do śledzenia i obserwacji… swojego nastroju na przestrzeni miesiąca. To jest taki mini dziennik naszych uczuć. Dlaczego na przestrzeni miesiąca? Bo Moon Mandala pracuje wraz z cyklem Księżyca. Jej celem jest zobaczenie siebie z perspektywy całego cyklu i cykli. Czy coś się powtarza, jeśli tak to kiedy?

Dzięki taje obserwacji można lepiej poznać siebie ale też zaplanować pewne działania. Bo jeśli zauważymy, że w okolicach Nowiu, zazwyczaj mamy obniżony poziom energii, to może lepiej aktywności planować bliżej Pełni?

Moon Mandala jest też dobrym narzędziem do zapisywania swoich dni cyklu menstruacyjnego. I w tym przypadku można nieźle się zaskoczyć, jak cykl Księżyca jest połączony z naszym! Około 28 dni trwa cykl Księżyca i mniej więcej tyle samo trwa kobiecy cykl menstruacyjny. Od wieków znane są korelacje, a nawet ścisłe powiązanie pomiędzy fazami Księżyca, a kobiecym ciałem. Tę wiedzę łatwo można wykorzystać do tego, aby żyć jak najbardziej w zgodzie ze sobą i swoim ciałem. Gdy jest para – dawać z siebie wszystko. Gdy wchodzi tryb flak – odpuszczać.

Wyzwanie polega na tym, aby codziennie uzupełniać jedno pole w Moon Mandali.

Wyzwanie jest na cały miesiąc Księżycowy, czyli od Nowiu, do Nowiu, jednak zachęcam Was do uzupełnienia co najmniej 3 Mandal, aby zobaczyć pewnie cykl.

Do wyzwania potrzebujesz czystej Moon Mandali,

którą możesz pobrać z mojej strony w postaci pdf-a lub tutaj.

Oprócz 12 Mandal w formacie A4 znajdziesz również informacje jak pracować z Moon Mandalą, jak określić aktualną fazę Księżyca i opisy tego jak najlepiej wykorzystać 4 fazy , w tym Nów i Pełnię. Aby pobrać Moon Mandalę musisz zostawić swój adres email, następnie poczekać na potwierdzenie, które wyląduje na Twojej skrzynce. Gdy już potwierdzenie pojawi się, potwierdzasz i ściągasz pdf-a!

Wyzwanie:

  • trwa od Nowiu do Nowiu
  • uzupełniamy codziennie jedno pole Moon Mandali
  • w polu rysujemy grafikę Księżyca w jego aktualnej fazie
  • piszemy lub rysujemy jakie uczucia nam dziś towarzyszą
  • ewentualnie: dopisujemy fazę cyklu menstruacyjnego, poziom libido, uwagi, wnioski i tak dalej
  • z uważnością się obserwujemy, dobrze się przy tym bawiąc

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top