Słońce ingres Baran 20/03-20/04

Nowy Rok Astrologiczny 20/03
Przesilenie wiosenne 20/03
Nów w Baranie 21/03

Przejście Słońca do Barana to czas szczególny. Słońce obiegło cały Zodiak, czas na nowy Astrologiczny rok. I w zasadzie wydaje się on bardziej logiczny, niż Nowy Rok w Styczniu. W końcu wraz z Słońcem w Baranie zaczyna się Wiosna, wszystko budzi się do życia, idzie nowe, rozpoczynamy nowy cykl. Ponad to Baran zachęca nas do działania i wyruszenia w świat z czymś nowym, z czymś czego jeszcze nie było. W końca to rozbrykany pionier i iskra do działanie. Ciekawy świata Baran budzi w nas odkrywcę, uczy dziecięcego zachwytu.

Władcą baran jest Mars – w horoskopie urodzeniowym pokazuje nam jak działamy, co nas motywuje i pobudza. I Baran właśnie jest od działania, a myślenia później. Impulsywny, żywy, szczery, trochę nierozgarnięty. Wybucha gniewem, ale szybko mu przechodzi, on nie ma czasu na rozpamiętywanie, jego interesuje wygrywanie. Lubi się ścigać i sprawdzać. Jest ruchliwy i silny. Najbardziej cieszy go możliwość rozpoczęcia czegoś nowego, nuży stagnacja i przestój. Uwielbia zwracać na siebie uwagę i się popisywać.

Ingres Słońca do Barana, wraz z Nowiem, który będzie miał miejsce 21/03/2023 daje nam szanse na działanie. Czas podsumować ostatnie 12 miesięcy i wyznaczyć sobie nowe plany. Co ważniejsze – zacząć je realizować tu i teraz. Bo Baran może i strategiem jest niezłym, ale on jest od robienia, a nie czekania na najlepszy moment! Baran to także odwaga i pasja. Zatem jego Ogień powinien nas motywować do działań, których się obawialiśmy. Do wszystkich tych rzeczy, przy których mówimy sobie: A co jeśli się nie uda?

Bo Baran krzyczy: A co jeśli się uda?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top