Sezon Wodnika czyli schematów unikaj

Nów w Wodniku 21/01 i Sezon Wodnika 20/01 – 18/02

Wodnik to buntownik Zodiaku. Nie cierpi niczego co go krępuje, ocenia i zniewala. Chce być wolny od wszystkiego. Antysystemowy, wywrotowy, rewolucyjny, innowacyjny. Dziwny, osobliwy, oryginalny, geniusz – wariat. Często po prostu wie, ale nie potrafi powiedzieć skąd. Kosmiczna intuicja, iluminacja świetlna, umysł oświecony i natchniona. Dziś jego słowa wydają się nie na miejscu, a pomysły obłąkane. Po latach jednak okazuje się, że miał racje. Ale nikt już o nim nie pamięta. Wodnik jest w opozycji do Lwa i ma problem by pokazać na siebie palcem, dlatego często żyje w izolacji i samotności, marząc o ulepszaniu świata. Niezrozumiany i niedoceniony. Dziwaczeje jeszcze bardziej, ma trudność w dostosowaniu się do społeczeństwa i „normalnego” życia.
Patronuje nie tylko dziwakom ale i geniuszom. Futurystyczny Znak Zodiaku, odpowiedzialny za wymianę i komunikację na odległość. Kojarzy się z Internetem, wynalazkami, sztuczną inteligencją, optymalizacją, wszystkim tym co oryginalne, inne i zupełnie nowe.


Głośno jest ostatnio o Wodniku, a to za sprawą przejścia Plutona do tego znaku w Marcu. Era Wodnika, Epoka Powietrza, Czas Zmian, Nowe. Większość z nas zastanawia się co może nam taka zmiana Planetarna przynieść. Czy tylko nowoczesne technologie, czy też ten rodzaj wolności zapoczątkowany w latach 60 w USA – powrót do natury, życie w zgodzie z cyklem gwiazd, wolna miłość, komuna, życie poza systemem? Nowe technologie i nowe podejście do Natury? Stawianie na siebie i swój indywidualizm? Samorozwój w oparciu o swój własnych autorytet? Środkowy palec dla wszystkich tych, którzy chcą nas wrzucić w jakieś schematy i ramy? Pożyjemy, zobaczymy! Tymczasem otwórz się na swoje oryginalne Ja, inne od wszystkich. Daj się ponieść Powietrznym zmianom, akceptując je. Wytrwałe i z uporem pod prąd!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top