Era Wodnika i co z niej wynika 2

W Marcu 2023 Pluton wkracza do Wodnika, co prawda na chwilę, bo zrobi Retrogradacje, nazat, do Koziorożca, ale da nam przedsmak tego co czeka nas w najbliższych latach. A dokładniej, jakiego rodzaju energii i zmian można się spodziewać. Dla wielu wkroczenie Pluton do Wodnika to początek tak zwanej Ery Wodnika. Jak już pisałam wcześniej o Ery w Astrologii wciąż jest spór. Jedni w nie wierzą, inni nie. Dla niektórych Era Wodnika już zaczęła się dawno temu w latach 60, dla innych zwiastunem początku były lata 90, a jeszcze inni widzą jej początek w 2020 gdy mieliśmy koniunkcję Saturna i Jowisza w Wodniku. Niezależnie od tego jakie podejście mamy, zmiany nadchodzą i to raźnym krokiem.
Cykl postów o Erze Wodnika ma za zadanie spróbować odpowiedzieć na pytanie co nas czeka i jak (o ile można) się do tego przygotować? Co działo się gdy Pluton był ostatnio w Wodniku? Czy Era już trwa? Czy Wodnik to tylko komunikacja i technologia, a może bunt w ogóle?
Zapraszam do czytania karuzeli i wypatrywania nowych postów w najbliższym czasie. Sezon Wodnika tuż, tuż, zatem łatwiej będzie nam wczuć się w ten oryginalny klimat!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top