O mnie

Astrologia to starożytna wiedza, która towarzyszy ludziom od zawsze, by wspierać ich w drodze rozwoju i pomagać w codziennym dniu. Zainteresowałam się Astrologią by pomóc sobie i lepiej siebie poznać. Okazało się, że dzięki pracy z Księżycem i jego cyklem, łatwiej monitorować swoje emocje. Znajomość położenia Marsa, pomogła mi zrozumieć co mnie motywuje i jak działam najskuteczniej. Markury natomiast, pokazał mi jak się komunikuję z innymi, dlaczego czasem nie możemy się dogadać i co zrobić by lepiej wykorzystać potencjał intelektualny. Znajomość horoskopu urodzeniowego to droga do okrycia swojej najprzyjemniejszej drogi w życiu, najbardziej zgodnej ze swoim potencjałem sercem. Oprócz tego jest to wiedza rozległa i fascynująca, zatem poznawanie jej nie pozwala się nudzić. Jest to kolejny powód mojego zainteresowania. Jestem Astrologiem i badam przyczynę, zależności, współprace pomiędzy tym co dzieje się w Kosmosie, a naszym Ziemskim życiem. Interesują mnie cykle oraz perspektywa, jaką Astrologia może nam dać.

Skąd wiem, to co wiem o Astrologii?

Jestem przede wszystkim samoukiem, wiedza Astrologiczna sama wskakiwała do mojej głowy, nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. Ale żeby ja pogłębić i usystematyzować uczestniczyłam w kursie u Karoliny z Jako w Niebie, a całkiem nie dawno zrobiłam roczną szkołę Astrologii Tradycyjnej drugiego stopnia. Mam za sobą wiele godzin spędzonych na różnych webinariach, Polskich i zagranicznych, oraz pomniejszych kursach. Ponad to cały czas czytam książki i prowadzę dyskusje z innymi Astrologami i Astrolożkami. Od niedawna sama udzielam Astro Korków – co okazało się również ciekawą lekcją o Astro dla mnie.

Oprócz Astrologii zajmuję się pracą w IT oraz Konopiami siewnymi. Lubię spędzać czas w naturze, na dole i na górze. Obecnie cały czas zgłębiam wiedzę Astrologiczną, jak i inne tematy około kosmiczne. Robię Astrolizy, czyli analizy horoskopów urodzeniowych. Prowadzę profil na Instagramie, gdzie opisuję bieżące wydarzenia Astrologiczne.

Ascendent Wodnik, Słońce Strzelec, Księżyc Byk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top