Wenus w Byku czyli obfitości bez liku

16/03 – 11/04

Wenus to patronka piękna, miłości relacji, bogactwa, wartości i gustu. W horoskopie pokazuje nam jak kochamy i jak o siebie dbamy. Co lubimy, a co nie bardzo się nam podoba. Jaki mamy stosunek do pieniędzy i co jest naszym talentem.

Wenus w Byku czuje się doskonale. Jest tutaj w domu, u siebie. Bo Wenus włada nie tylko Wagą, ale także Bykiem.

Jaka jest Wenus w Byku?

W przeciwieństwie do tej w Wadze jest mniej towarzyska – nadaje ton rozmowie, ale to jest Dama, spokojnie czeka, nie zaczepia, nie szuka, zwraca na siebie uwagę, ale od niechcenia. W przeciwieństwie do Wenus w Wadze jest bardziej wykalkulowana i pragmatyczna, trzyma się Ziemi.

Ale tak samo liczy się dla niej estetyka, piękno, gracja i powab.

Jaka jest Wenus w Byku?

To bizness woman, wie jak i na czym zarabiać. Niezwykle ważne jest dla niej materialne bezpieczeństwo , należy do tych przedsiębiorczych. Jest materialistką, ale kocha tylko to co trwałe, jakościowe, stylowe. Ma wysokie standardy, nie zadowala się byle czym.

I pomimo iż dąży do bogactwa bywa leniwa i wygodnicka. Komfort ponad wszystko.

Dobre jedzenie, muzyka, wyszukana architektura. I oczywiście natura, rośliny, zwierzęta, piękno rozkwitu.

Wenus w tym znaku obdarza zmysłowością, sensualnością, szczególnym wyczuleniem na dotyk. To smakowanie życia, w jego najlepszej formie. Upajanie się chwilą, doświadczanie momentów. La Dolce Vita!

W miłości jest stabilna i lojalna. Uczucia okazuje poprzez czułe gesty, seks, prezenty i zazdrość.

Byk to znak Ziemski i Stały, dlatego Wenus w tym znaku marzy o stabilizacji, wygodnym domu, pięknym i oddanym mężu. Nie dla niej raptowne zmiany i kicz. Jest łagodna, ale gdy coś ją wyprowadzi z równowagi, ratuj się kto może. Bywa kotrolująca i zaborcza – bo jak to Byczek – lubi posiadać, nie tylko rzeczy ale i ludzi. Jednak nie pcha się szybko w trwałe relacje, wyczekuje, ocenia, waży. Szuka konkretów i dobrej jakości, a nie pierwszego lepszego, co to upadł do jej nóg.

Co robić, jak żyć gdy Wenus jest w Byku?

Przede wszystkim rozkoszować się. Taplać się w obfitości, dawać sobie to co najlepsze. Stawiać wysoko i coraz wyżej swoje standardy.

Daj sobie luksus. Dopieść swoje ciało i zmysły. Wyjdź na spacer w najlepszych ciuchach, daj się podziwiać. Pozwól sobie na wszystko co najlepsze. Słuchaj ciała. Słuchaj natury. Wiosna idzie, wszystko budzi się do życia!

  • Skup się na swoich talentach – czy możesz na nich zarobić?
  • Posadź rośliny, od nasionka, niech kiełkują. Podziwiaj je i zwolnij w tym podziwie.
  • Zadbaj o swoje zmysły, wprowadź sobie jakiś mały nawyk, który Cię rozpieszczą: kawa i ciasto raz w miesiącu w jakiejś fensji restauracji, zabieg spa, zmysłowa kąpiel, książka w parku, koncert albo romantyczna randka z ukochaną osobą, częściej niż na walentynki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top