Tranzyt Marsa przez Barana czyli cała naprzód


Mars to nasz wojownik, wewnętrzny obrońca, nasza siła napędowa. Jego położenie w kosmogramie pokazuje nam jak bronimy swoich granic, jak inicjujemy działania i jakie mamy libido.

Mars w Baranie czuje się mocarny i niezwyciężony. Jest odważny, ognisty, gwałtowny, szybki, porywczy i silny! Konieczne musi być pierwszy, pozostawanie w tyle go męczy. Rywalizacja to jego żywioł. Lubi rozpoczynać pionierskie projekty (gorzej z kończeniem).

Charyzmatyczny przywódca, siłacz, macho, sportowiec-to wszystko świetnie go opisuje.

Oczywiście Mars w Baranie ma też ciemną stronę. Łatwo wyprowadzić go z równowagi, bywa agresywny i od razu przechodzi do czynów. Nie potrafi ustąpić, jest wybuchowy i impulsywny.

W czasie, gdy Mars jest w Baranie możemy dużo bardziej odczuwać wymienione wyżej cechy. Będzie nas nosić, będziemy chcieli już! teraz! coś zrobić. Poziom irytacji zwiększy się, a szybkość dokonywanych decyzji, osiągnie prędkość światła.

Warto w tym czasie rozpocząć długo odwlekane projekty, zabrać się za sport, zawalczyć o swoje i trochę pobzykać…. w końcu mamy wiosnę!
***
Informacje techniczne: cena analizy kosmogramu urodzeniowego zwiększy się wraz z koniunkcją Wenus i Urana, czyli 12 czerwca. Także zapraszam wszystkich i wszystkie chętne, ostatnio dzwonek, by załapać się na starą cenę.
***
Owocnego i ognistego sezonu Marsa w Baranie!

Foto: https://trkendall.wordpress.com/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top