Sezon Bliźniąt czyli ucz się i o tym opowiadaj

Bliźnięta to gaduła zodiaku. Potrafi się świetnie komunikować i łapać kontakt z bardzo różnymi ludźmi. Nie cierpi intelektualnej nudy, musi wszystko wiedzieć, a co ważniejsze, musi Ci o tym opowiedzieć. Jest bystry i szybko się uczy, ma mimowolny dar naśladowania innych. Potrzebuje ciągłej stymulacji intelektualnej. Bywa roztrzepany, ma tendencję do plotkowania i  chwytania kilku srok za ogon. W trakcie jednej konwersacji potrafi zmienić zdanie i pogląd. Jest dość powierzchowny i często bierze nie swojej myśli, za swoje. Przez to traci kontakt z samym sobą i oddala się od swojej życiowej ścieżki. 
Bliźnięta długo zachowują młodzieńczy czar i urok. Są wesołe i mają poczucie humoru. Chętnie zagadują nawet obcych ludzi na ulicy, doskonale czują się w tłumie pełnym ludzi, gdzie mogą swobodnie wymieniać informacje. 


Sezon Bliźniąt to czas komunikacji i uczenia się. Słońce w tym znaku wzmaga ciekawość i logiczne myślenie. Kojarzenie faktów zaczyna być łatwiejsze, a porozumienie z innymi idzie jakoś gładko. Warto w tym czasie podjąć jakiś kurs, robić sobie krótkie wycieczki po okolicy, poprawić stosunki z sąsiadami i rodzeństwem. Przy okazji możemy dostać więcej energii i być bardziej ruchliwi. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top