Pełnia w Rybach czyli coś o marzeniach i zwidach

31/08

Ryby to znak żywiolu Wody, w Jakości zmiennej

Odpowiada im 12 dom w kosmogramie

Pełnia: Księży jest widoczny w 100 procentach i jest w opozycji do Słońca, czas dopełnienia i czarowania

Trwa sezon Panny, to onzabcza że czas na Pełnie w Rybach! Księżyc w Rybach, Słońce w Pannie – jak to pogodzić? Raczej trudno ale można!

Panna jest tutaj by nadawać konkret, sprawdzać czy coś ma sens , porównywać, szukać tego co można poprawić. Jest by przypomnieć nam o naszych obowiązkach i zasadach. W tym upatruje bezpieczeństwa. Ryby są by te zasady zatrzeć i rozmyć, by marzyć i sięgać dalej, by oderwać się od rzeczywistości i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Gdzie tu połączenie? Bez Panny Ryby będą tylko dryfować na chmurce fantazji, bez Ryb Panna będzie nigdy nie uwierzy, w siebie i w to, że jest doskonałą taka jaka jest.

Pełnia w Rybach to czas konfrontacji naszych marzeń z rzeczywistością. Bo o ile bujna fantazja i wyobraźnia przydają się w życiu, to samą fantazją człowiek żyć nie może.

I tu wpada Panna – sprowadza na ziemię, czasem bolesną krytyką ale pokazuje co jest realne do zrobienia, a co nie? Co ma wymiar praktyczny, a co jest tylko mrzonką, fatamorganą naszej wyobraźni.

Pływanie w swojej głowie jest fajne, ale tylko jeśli się w niej nie topimy. I Panna i Ryby w swoich głowach siedzą, tylko że Panna w planach, a Ryby w fantazjach.

Pełnia to czas ucieleśnienia, wypowiadania życzeń. Obecna pełnia jest niezwykle magiczna i nasycona pragnieniami.

Co robić, jak żyć?

Dać głowie odpocząć

Wyjść poza plan i uwierzyć że będzie dobrze

Znaleźć spokoj w stanie Nie wiem

Snuć marzenia, ale te do spełnienia

Uziemiać się nad wodą

CZAROWAĆ!

Scroll to Top