Mars w znaku Wagi czyli współpraca dodaje odwagi

Mars to Planeta wojny i siły.

W kosmogramie urodzeniowym reprezentuje nasz styl działania, to jak się bronimy i mówimy nie, to także nasze libido, sposób na wyrażanie złości i puszczanie pary. Położenie Marsa w kosmogramie podpowie też czy lubimy się zmęczyć czy też nie.

Tranzyty Marsa podpowiadają gdzie ukierunkować swoją energię i jaką taktykę działania przyjąć.

Mars w Wadze jest nie szczególnie szczęśliwy. Dlaczego? Bo jego władcą jest Baran, znak opozycyjny do Wagi – siła kontra subtelność, ja kontra my, agresja na przeciw dyplomacji. Jak żyć?

Tranzyt Marsa przez znak Wagi to okazja do przyjrzenia się sobie w kontekście relacji. Jak stawiam granicę, czy moje musi być zawsze na wierzchu, czy w relacji walczę o władzę?

Mars w Wadze to czas by działać wspólnie, a nie w pojedynkę. To moment by zrozumieć, że we współdziałaniu jest siła. W tym czasie mniej nam się może chcieć, moc sparwczs się wymyka i zostaje oddana innym. Poczucie dryfowania i flakowatości. Czy ja już niczego nie doprowadzę do końca?

Waga się waha, podjęcie decyzji zajmuje jej wieki. Mars w tym znaku dużo gada, mało robi albo czeka aż go ktoś wyręczy. Czarująca Waga nie lubi brudzić sobie rąk, dyplomacja, uśmiechy, lawirowanie – to jej droga to stawiania na swoim. Uczmy się zatem od Marsa w Wadze delegowania zadań, odpoczynku i tego, że możemy nie wiedzieć jaka decyzja jest dla nas najlepsza na dany moment. Czasem warto coś przekminić, a nie hura-bura.Czas Marsa w Wadze to czas czas sojuszy i działania razem. Zapytaj o radę, zobacz jak robią inni, daj sobie czas. Wszystko co robisz rób pięknie, nazywa się na spokój, a nie Marsowe impulsy i krzyki. Harmonia, balans. Ja i Ty. Skup się na innych i na tym co możesz dla nich zrobić. Energię wpakuj w dbanie o siebie ( sezon Panny dodatkowo pomoże) , relacje, upiększanie domu czy miejsca pracy. Działaj powoli, rozsądnie, nikt Cię nie goni. Postaw na nowe znajomości i komunikację. Posłuchaj zanim powiesz nie.Czy to czas lekkiego rozleniwienia? Tak. Ale warto się polenić i się nie przemęczać, w końcu Mars zawita i do Skorpiona, a tam już nie jest tak leciutko.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top