Słońce ingres Lew czyli niech bycie sobą wejdzie Ci w krew

23/07 -23/08

Słońce jest władcą Lwa, gdy wkracza do tego Znaku mamy Sezon Sezonów!

Czas zamówić orkiestrę dętą, rozwinąć czerwone dywany, wypolerować kryształy, zamówić sztuczne ognie! Oto idzie Król. Król Lew! Twórcze dziecko Zodiaku. Spontaniczny, rozrywkowy i charyzmatyczny Lider. Serdeczny i ciepły, na komplementy łasy.

Lew promienny i zwycięski – pewny siebie, władczy, męski.

Wśród dowodów widywany – i z szacunkiem podziwiany.

Dygnitarski, patetyczny – wzniosły i egocentryczny.

Protekcyjny, nieomylny – a stronnikom swym przychylny.

Leszek Szuman

Żywioł: Ogień

Jakość: Stała

Planeta: Słońce

Dom w horoskopie: V

Lew istnieje po to by błyszczeć. Rak pielęgnował więzy rodzinne i budował swoje wnętrze. Panna będzie nadawać praktyczne ramy, temu, co wymyśli Lew. A Lew jest właśnie od wymyślania. Od kreowania. Od nieskrępowanego prezentowania swojego wnętrza oraz talentów.

Lew optymista, podnosi na duchu, zagrzewa do walki, a swoją królewską postawą inspiruje. To czysta charyzma. Serdeczność i wzniosłość.

Ale to także duma, wyniosłość, pycha, egocentryzm, opieszałość, dramatyzowanie, apodyktyczność, zaborczość.

Nikt Cię tak pięknie nie doceni jak Lew i nikt tak pięknię Cię nie zignoruje.

Słońce ingres Lew

Lew przede wszystkim pragnie życia w zgodzie ze sobą, swoim sercem, swoim wnętrzem, swoim wewnętrznym dzieckiem i jak dziecko szuka zabawy i uwagi. Kieruje wzrok tam gdzie dzieje się coś cool, gdzie jest śmiech, flirt i lekkość. To silna i pewna siebie osobowość, nie będzie siedział w kącie gdy muzyka gra. Z dziecięcą naiwnością ufa, że wszystko co wychodzi spod jego rąk jest idealne i takie jak ma być. Pozostawiony bez uwagi Lew gorzknieje, staje się zaborczy, chce wszystkim rozkazywać, żąda pochlebstw za samo istnienie. Sam staje się kąśliwy i mało serdeczny. Naburmuszony hrabia. Słabo wyrażone cechy Lwa w horoskopie urodzeniowym to mała kreatywność, słaba żywotność, nieumiejęntość wyloozowania.

Sezon Lwa – co robić, jak żyć?

Tym razem na sezon Lwa proponuje małe wyzwanie. Zrób wszystkie rzeczy z listy i obudź w sobie siłę Lwa.

  • Medytacja na otwarcie Serduszka – na początek spróbuj się wyciszyć i posłuchać swojego serca. Poszukaj idealnej dla siebie medytacji i praktykuj przez cały sezon. Po co? Żeby być otwartym na siebie i na swoje potrzeby
  • Dawanie i odbieranie komplementów – niby proste, ale czy na pewno? Przez cały sezon Lwa spróbuj codziennie rano stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie jedną miłą rzecz. To samo zrób dla innej osoby.
  • Party hard like….dziecko – idź się baw. Ale nie koniecznie z dużą ilością alkoholu. Raczej z dużą dozą otwartości i dystansu. Odepnij wrotki i fru. Baw się dla zabawy.
  • Twórcza pewność siebie – pomyśl jak inaczej możesz się zaprezentować światu? Jak kreatywnie możesz pokazać swoją pewność siebie? Jaki środek wyrazy wybierzesz? Przykład: Ja przez sezon Lwa obsypuję sobie twarz Miką (naturalny brokat) i sobie błyszczę.
  • Kreatywny Loozik – ciepłe, letnie wieczory czas urozmaicić sztuką. Namaluj obraz, wyśpiewaj piosenkę, napisz wiersz. Dla siebie, dla kogoś, dla zabawy. Nie poto by go komuś dać, czy sprzedać. Just like that – dla samego procesu tworzenia.
  • Zapal świeczkę w intencji Mufasy – czyli wróć pamięcią do dzieciństwa, co Cię rozpalało? Co najbardziej lubiłeś/aś robić? Zapal świeczkę, wznieć płomień i podziękuj sobie za bycie dzieckiem, jednocześnie zapraszając do swojego życia dziecięcą energię!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top