Sezon Wagi czyli balans wart uwagi

Waga uczy nas rozwagi. Ktoś powie, że się waha i nie potrafi podjąć decyzji. Ona jednak chce dla siebie jak najlepiej, dlatego chce się dobrze namyślić zanim podejmie odpowiednie kroki. Oczywiście utrudnia jej to często życie, ale jest przy tym czarująca i miła, więc wiele się jej wybacza. Jest duszą towarzystwa, świetnie się komunikuje, taktowna i dyplomatyczna. Przy czym może czasem wprawiać w zakłopotanie postronnych. Myśli logicznie, szuka tego co pasuje. Pragnie współpracy i relacji. Nie lubi być sama. Bywa próżna, czasem przesadnie dba o swój wygląd, ale dzięki temu zawsze wygląda świetne i uczy nas, że warto otaczać się pięknem, bo na nie zwyczajnie, zasługujemy.
Sezon Wagi to czas zadbania o balans, w relacjach, związkach, w sobie, w otoczeniu. To czas na wyważone działania, szukanie kompromisu i spokoju we współpracy. To czas pojmowania czym jest porozumienie. Dbania o siebie i swoje małe wygody. Dawanie sobie miłości i uwagi, ale także zwracanie się ku potrzebom innych.

Sezon Wagi do czas szukania balansu, pomiędzy swoimi potrzebami, a potrzebami innych.

Na jaki kompromis mogę iść, i co z tego mam?

Co może mi przynieść współpraca, czego nie może mi przynieść praca w pojedynkę?

I w końcu, na jakie wygody pozwalam sobie w życiu? Szczędzę sobie, czy przeginam?

Sezon Wagi to dobry czas na zadbanie o swój wygląd i pielęgnację. Zafunduj sobie codziennie mały rytuał upiększający. Znajdź czas na chwilę spokoju.

Zadbaj o swój wewnętrzny balans i równowagę. Otaczaj się ładnymi rzeczami, i mów sobie codziennie, jak ładnie się czujesz. Próżność…? Daj sobie!
***
Rozwagi, uwagi i spokoju w codziennych czynnościach Wam życzę! Niech relacje niosą radość i współpracę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top